חדשות היום

MSNBC

כל החדשות על "MSNBC"

מה אנחנו יודעים על MSNBC

MSNBC הוא ערוץ טלוויזיה אמריקאי המשדר חדשות בארצות הברית ובעולם, דרך הכבלים והלוויין. הערוץ נמצא בבעלות חברת NBCUniversal, ומהווה חברת בת לתאגיד החדשות של חברת Comcast. שמו של הערוץ נגזר מהקיצורים של חברת מיקרוסופט (Microsoft) ומהרשת NBC‏ (National Broadcasting Company), ששיתפו פעולה בהקמת הערוץ.

הערוץ ואתר האינטרנט הושקו ביולי 1996. למרות שהיה להם אותו שם, msnbc.com ו-MSNBC הם שמרו על מבנים ארגוניים ומערכות חדשות נפרדות. מטה msnbc.com היה בקמפוס מיקרוסופט ברדמונד, וושינגטון, ואילו MSNBC פעלה ממטה NBC בניו יורק. מיקרוסופט יצאה מההשקעה שלה בערוץ MSNBC בשנת 2005, ומ-msnbc.com ביולי 2012. אתר החדשות מותג מחדש ל- NBCNews.com, ו- msnbc.com הושק מחדש כאתר של ערוץ הכבלים.

ערוץ הטלוויזיה חולק את הסמל של הקשת והטווס, עם אחיו לרשת – CNBC ו-NBCSN. מרבית תוכניותיו משודרות מבניין ג'י אי בניו יורק.

נכון לספטמבר 2018, כ-87 מיליון משקי בית בארצות הברית (90.7 אחוזים מנויי הטלוויזיה בתשלום) יש גישה ל-MSNBC. בשנת 2019 דורגה MSNBC במקום השני מבין רשתות הכבלים הבסיסיות עם ממוצע של 1.8 מיליון צופים, אחרי יריבת פוקס ניוז, עם 2.5 מיליון צופים בממוצע.

עד כמה פופולרי חיפוש : "MSNBC" בישראל

2,000+ (חיפושים)
מָקוֹר

תאור הנושא על ידי ויקיפדיהכותרות וחדשות על ידי חדשות גוגלגרף טרנדים על ידי גוגל טרנדס

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

Back to top button