מניות
מגמות

Netflix stock

מניית נטפליקס


כל החדשות על "Netflix stock"

NFLX נתונים פונדמנטליים

מה אנחנו יודעים על Netflix stock

נטפליקס (באנגלית: Netflix) היא חברה אמריקאית שמושבה בלוס גאטוס שבקליפורניה. הוקמה בשנת 1995 על ידי ריד הייסטינגס ומארק רנדולף בסקוטס ולי שבקליפורניה. עיקר פעילות החברה הוא במתן שירותי צפייה ישירה תמורת תשלום חודשי בשיטת Over the Top של ספריית סרטים ותוכניות טלוויזיה, שחלק מהן הופקו על ידי החברה. נכון לאפריל 2020 ישנם לנטפליקס 182 מיליון מנויים, 69 מיליון מתוכם בארצות הברית. נטפליקס זמינה בכל מדינות העולם פרט לסין, סוריה, קוריאה הצפונית, ורוסיה. בנוסף לארצות הברית, ישנם לחברה משרדים גם בהולנד, בברזיל, בהודו, ביפן, בקוריאה הדרומית ובקנדה.

נטפליקס התחילה כחברה להשכרת תקליטורי DVD, בה הלקוחות מזמינים תקליטור DVD להשכרה דרך האינטרנט, מקבלים אותו ומחזירים אותו באמצעות הדואר. ב-2007 התחילה נטפליקס להזרים תכנים, תוך שהמשיכה להפעיל את שירות השכרת התקליטורים. בשנת 2010 הרחיבה החברה את פעילותה לקנדה, לאמריקה הלטינית ולאיים הקריביים. בשנת 2013 החלה נטפליקס להפיק תוכן מקורי משלה והשיקה את הסדרה הראשונה "בית הקלפים" ומאז הפכה לספק שירותי הזרמת מדיה הגדול בעולם.

בינואר 2016 הרחיבה נטפליקס את פעילותה ל-190 מדינות, בהן ישראל. כיום פעילות זו כוללת בין השאר גם שירותי כתוביות ודיבוב לשפות מקומיות (כולל לעברית).

Netflix stock

עד כמה פופולרי חיפוש : "Netflix stock" בישראל

1,000+ (חיפושים)
להראות יותר

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Back to top button