חדשות היום

Cyberpunk 2077

כל החדשות על "Cyberpunk 2077"

מה אנחנו יודעים על Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 (בעברית: סייברפאנק 2077) הוא משחק פעולה-תפקידים בסגנון סייברפאנק ודיסטופיה, המפותח על ידי CD Projekt RED ומופץ על ידי CD Projekt, המבוסס על סדרת משחקי התפקידים השולחניים Cyberpunk, אשר יצא לאור ב-10 בדצמבר 2020 למחשב האישי, לקונסולות המשחקים Xbox One ו-PlayStation 4 ולשירות ההזרמה Stadia וב-15 בפברואר 2022 לקונסולות המשחקים Xbox Series X/S ו-PlayStation 5. המשחק מתמקד בעיר הדיסטופית נייט סיטי (Night City), אשר כוללת בתוכה שישה אזורים שונים. השחקן נכנס לנעליו של V, דמות שכיר-חרב הניתנת להתאמה אישית בעל יכולות האקינג ומכונאות ומצבור רב של כלי נשק הניתנים לשימוש, חם וקר. השחקן יכול לשחק במשחק בדרך פציפיסטית או באלימות.

Cyberpunk 2077 פותח על בסיס המנוע REDengine 4 על ידי 500 מפתחים, מספר הגדול ממספר האנשים שעבדו על הכותר הקודם בחברה, The Witcher 3: Wild Hunt. חברת CD Projekt RED פתחה משרד נוסף בוורוצלב, פולין וחברה לשיתוף פעולה עם החברות Digital Scapes, ‏ Nvidia ו-QLOC, על מנת לעזור לפתח את המשחק.

יוצר הסדרה Cyberpunk, מייק פונדסמית' משמש כיועץ עבור המשחק וכן שחקן הקולנוע קיאנו ריבס משחק בתפקיד ראשי במשחק. פסקול המשחק מכיל רצועות מקוריות מאמנים ולהקות כמו ריפיוזד, גריימס, Run the Jewels, אייסאפ רוקי, גאזל טווין, אילן רובין, ריצ'רד דווין, נינה קרביץ, דדלי הונטה, ראט בוי וטינה גאו.

עד כמה פופולרי חיפוש : "Cyberpunk 2077" בישראל

1,000+ (חיפושים)
מָקוֹר

תאור הנושא על ידי ויקיפדיהכותרות וחדשות על ידי חדשות גוגלגרף טרנדים על ידי גוגל טרנדס

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

Back to top button