חדשות היום

יוסי שרעבי – חדשות

איתי סבירסקי

כל החדשות על "יוסי שרעבי"

מה אנחנו יודעים על יוסי שרעבי

יוסי שרעבי (נולד ב-29 במרץ 1962) הוא מרצה ויועץ להובלת תהליכי שינוי בארגונים והיו"ר של קבוצת אינטלקט, העוסקת בהפקות וניהול פרויקטים. כיהן כמנכ"ל משרד התרבות והספורט, מנכ"ל התאחדות לכדורגל, ראש מינהל התרבות הספורט החברה והפנאי של עיריית ירושלים.

המנהל הכללי של התאחדות הכדורגל בישראל בשנים 2021-2023 .שנים של התפתחות וצמיחה לכדורגל הישראלי, עם הישגים רבים והיסטוריים לנבחרות הלאומיות, במרכזם לראשונה הזכייה של נבחרת הנוער בסגנות אליפות ארופה לנוער, ההעפלה לראשונה לאליפות העולם והזכייה במקום השלישי במונדליטו. ההעפלה של הנבחרת הצעירה לאליפות אירופה בפעם השנייה בלבד בהיסטוריה ( ב-2013 ישראל אירחה את הטורניר ולכן השתתפה בו) העלייה לחצי הגמר ול4 הגדולות ביבשת וההעפלה לאולימפיאדת פאריס כמו גם הזכייה של הנבחרת הלאומית במקום הראשון בבית שלה בליגת האומות, שהעניק לה את הכרטיס לחצי גמר פלייאוף מוקדמות היורו וסיכויי טוב להעפיל לראשונה לאליפות אירופה.

המנהל הכללי של משרד התרבות והספורט בממשלת ישראל במשך חמש שנים (יולי 2015 עד יוני 2020), אחרי 25 שנים של ניהול משמעותי בעיריית ירושלים ובשיאם,ההקמה והעמידה בראש כל מערכות התרבות, החברה, הספורט והפנאי של העיר.

שרעבי הוא עורך דין בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בהיסטוריה כללית. בעל תואר שני במשפטים האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. הוא בוגר תוכנית הבכירים בשירות הציבורי של קרן וקסנר באוניברסיטת הרווארד ובוגר תוכנית שוורץ של האוניברסיטה העברית לניהול מלכ"רים.

עד כמה פופולרי חיפוש : "יוסי שרעבי" בישראל

2,000+ (חיפושים)
מָקוֹר

תאור הנושא על ידי ויקיפדיהכותרות וחדשות על ידי חדשות גוגלגרף טרנדים על ידי גוגל טרנדס

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

Back to top button